چهار شنبه , می 22 2019
قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس قالب وردپرس
خانه / آموزشگاه غواصی / دید بسیار محدود

دید بسیار محدود

غواصی فنی ممکن است در آبهائی که در آن چشم انسان میدان دید مناسبی ندارد و یا بر اثر شرایطی خاص، نور بسیار کم است انجام گردد. از همین رو نیاز به دانش و مهارت گسترده و به کارگیری آن در چنین محیطی که اغلب ترکیبی از دید کم و جریان زیاد آب باعث دشواری های متعددی می شود بوده و از همین رو غواصی فنی را فوق العاده مخاطره آمیز می نماید. اگرچه گواهی نامه های تخصصی استاندارد شده ای برای غواصی در محیط هائی با دید بسیار محدود وجود ندارد اما برخی از مربیان خود دوره های آموزشی سفارشی خود را برای کمک به دیگران برای راحت تر کردن غواصی در چنین شرایطی ارائه نموده اند.
انجمن مربیان حرفه ای غواصی (PADI) اجازه می دهد تا مربیان آن نسبت به شرایط مورد نیازخود (مانند دید محدود) به پژوهش ، تهیه راهکارها و ارائه طرح درس دوره های تخصصی متمایز نموده و آن دوره تخصصی را به عنوان “تخصص متمایز” به مراکز پژوهشی انجمن مربیان حرفه ای غواصی ارجاع داده تا پس از تأیید برای آموزش دادن آن تخصص به دانشجویان خود مجوز آموزشی کسب نمایند.

درباره ی ariyanoffshore

مطلب پیشنهادی

IMAG0399

ترس از غواصی

تا هنگامي كه روي آب ايستاده ايد و به درون اعماق آن خيره ايد مسلما …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فلزیاب - گنج یاب gold - فلزیاب هوکر hoker - فلزیاب ژئو تارا - فلزیاب کینگ 10 king - فلزیاب لورنز - خرید و فروش فلزیاب - فلزیاب ترکیه ای - فلزیاب پی مکس Pimax - فلزیاب و گنج یاب - فلزیاب okm - فلزیاب - فلزیاب جواهر - خرید شارژ - اسکریپت یاب - Download Wordpress Theme - اسکریپت - پرسش و پاسخ - سوال و جواب فلزیاب - کوتاه کننده لینک - مدافعان حرم -